background
Dowóz zamówienia
Telefon533 314 633
PN – PT 8:00 – 16:00
Urodziny:
 
Urodziny w Trattoria del Nettuno? 
Nie mogliście lepiej trafić! 
 
Pomożemy w zaplanowaniu najbardziej energetycznego przyjęcia w Trójmieście!
Planujecie kameralne czy wybuchowe przyjęcie pełne niespodzianek? Dostosujemy się do Waszych potrzeb! Jesteśmy po to by uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, oparte na wieloletnim doświadczeniu naszego personelu. Zaproponujemy menu, które w pełni możemy dostosować do Waszych oczekiwań. Jesteśmy otwarci na propozycje, sugestię i pomysły. 
 

Przyjęcia:
 
Organizacja eventów o różnorodnej tematyce? To nasza specjalność! 
 
Z przyjemnością podzielimy się z Wami naszym doświadczeniem przy organizacji spotkań integracyjnych, firmowych, rozrywkowych, okolicznościowych, jubileuszowych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia i profesjonalne podejście do realizacji wydarzenia. Kluczem do sukcesu udanego przyjęcia jest bogata oferta menu, która zaspokoi podniebienia najbardziej wymagających smakoszy.   

Bankiety: 
 
Trafiłeś we właściwe miejsce!
Nasza restauracja przygotuje bankiet, zgodnie z Twoim życzeniem.
 
Niezwykłe wydarzenia, sukcesy biznesowe czy wyrafinowane imprezy firmowe potrzebują oryginalnej i wyjątkowej oprawy. W zależności od rodzaju przedsięwzięcia i potrzeb naszych Gości oferujemy wykwintne bankiety i wyszukane koktajle. Doskonała lokalizacja w centrum miasta zapewni szybki i łatwy dojazd, a nietypowa aranżacja z widokiem na centrum miasta zapewni niepowtarzalne wrażenia.